У "Слузі народу" заявили, що главу МОЗ Степанова потрібно звільнити за провал "карантину вихідного дня"

У "Слузі народу" заявили, що главу МОЗ Степанова потрібно звільнити за провал "карантину вихідного дня"
Ексклюзив
Читать на русском

Нардеп Дмитро Гурін констатував, що карантин вихідного дня - відповідальність міністра охорони здоров'я.

Глава Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов абсолютно безпідставно ініціював введення так званого "карантину вихідного дня". Це не перше провальне рішення міністра, а тому його потрібно звільнити, адже йдеться про людські життя.

Таку думку в коментарі редакції APnews озвучив народний депутат від "Слуги народу" Дмитро Гурін.

"Моя позиція така – міністра охорони здоров'я потрібно негайно звільняти, тому що це все ніколи не буде працювати. Скільки вже можна? Один раз побачили результат, другий раз побачили результат.

За сукупністю його потрібно звільняти, а далі дивитися вже на конкретні речі – як буде працювати транспорт, наприклад. У нас має бути контроль, повинні регулювати, скільки людей у транспорті знаходиться. Транспорт не є надто небезпечним, щоб його закривати", - наголосив законодавець.

За словами Гурін, "локдаун вихідних" – безглузде і недієве рішення, яке не показало позитивних змін у коронастатистиці по Україні.

"Карантин вихідного дня – це окрема, хвора тема. Цифри у статистиці говорять самі за себе. Він неефективний, він не працює.

Я вважаю, що наш міністр охорони здоров'я – профнепридатний. Його потрібно звільняти, і це його відповідальність. Коли вводився карантин вихідного дня, нам не показали жодних цифр, жодних досліджень про те, що він ефективний.

Було абсолютно незрозуміло, з яких підстав потрібно його вводити. Карантин вихідного дня – безпідставне рішення, яке дало відповідний результат", - підкреслив Дмитро Гурін.

Як повідомляв APnews, нардеп Дмитро Гурін заявив, що альтернативи тотальному локдауну не існує, тому вся Україна піде на карантин.

Новини партнерів

У Кременчуці п'яний водій свинею намагався підкупити поліцію
"Україна провалила всі карантини". Епідеміолог пояснив, як найкраще боротися з коронавірусом