У "Слузі народу" запропонували карати в'язницею за заперечення російської агресії

У "Слузі народу" запропонували карати в'язницею за заперечення російської агресії
Читать на русском

Нардеп Ясько запропонувала впровадження нової санкційної політики щодо тих, хто не визнає російську агресію.

Народний депутат від "Слуги народу" Єлизавета Ясько подала на реєстрацію у Верховну Раду два законопроекти: про санкції щодо Росії та відповідальності за невизнання російської агресії щодо України.

Про це законодавець повідомила на сторінці у Facebook, передає APnews.

Зокрема, йдеться про законопроекти №57413 "Про національні і міжнародні санкції" і №57258 "Про особливості державної політики (невизнання)".

"Настав історичний момент, щоб нарешті створити дієву систему правового захисту країни, оскільки наша держава завдяки діям президента та РНБО вийшла на новий рівень у захисті національних інтересів", - написала Ясько.

За її словами, відповідні законодавчі ініціативи передбачають наступне:

  • впровадження нової санкційної політики (встановлення фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення санкційного режиму, створення нового робочого органу при РНБО, який координуватиме санкційну політику);
  • політику невизнання легітимності окупації українських територій (запровадження кримінальної відповідальності за заперечення публічними діячами фактів російської агресії та окупації території України, підтримку дій агресора та участь в урочистих подіях на території країни-агресора);
  • створення механізмів притягнення до відповідальності порушників санкційного режиму та політики невизнання.

"Ми не повинні дати агресору та внутрішнім прихильниками Кремля жодного шансу на розповсюдження фейків російської пропаганди та фінансування проросійських груп впливу на вільній території України. Це має стати початком та запорукою деокупації наших територій", - підкреслила "слуга народу" Єлизавета Ясько.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, у представництві президента в Криму заявили, що "влада" півострову забороняє громадянам говорити українською мовою та знищує школи.

Новини партнерів

Справа ПриватБанку: трьом колишнім топ-менеджерам повідомили про підозру в розтраті майже 137 млн гривень
Зеленський витратив 1688199 грн на політ в ОАЕ