У "Слузі народу" порівняли Порошенка з Медведчуком та попросили його "не ганьбитись"

У "Слузі народу" порівняли Порошенка з Медведчуком та попросили його "не ганьбитись"
Читать на русском

Нардепи вважають, що він влаштовує штучний скандал та розколює суспільство – і все, щоб уникнути відповідальності.

У партії "Слуга народу" виступили із офіційною заявою щодо Петра Порошенка. Кажуть, що він влаштував "штучний ганебний скандал", а його однопартійців закликали переконати свого лідера не політизувати справу.

Про це APnews пише з посиланням на спікера партії Юлії Палійчук.

"Сьогодні експрезидент Петро Порошенко намагався влаштувати абсолютно штучний скандал і спровокувати громадянське протистояння – замість того, аби цивілізовано і спокійно виконати необхідні процедури, яких вимагає закон", - йдеться в заяві.

У партії вважають, що робить він це задля того, щоб уникнути відповідальності. Та зауважили, що зараз він “розколює суспільство”, хоча ще нещодавно закликав до єдності.

"Ми вважаємо такі дії проявом ганебних звичок старої політики. Але не маємо ілюзій і не сподіваємося, що від цих звичок Петро Порошенко відмовиться", - додають народні депутати.

Представників партії «Європейська солідарність» у "Слузі народу" закликали не брати участі “у політичних виставах” та спробувати переконати свого лідера, що політизація і скандалізація не можуть бути заміною законним процедурам і судовому процесу.

Згадали й Медведчука, який також проходить підозрюваним у цій справі.

"Прикро, але інший підозрюваний по «вугільній справі», пан Медведчук, продемонстрував більше впевненості у собі й витримки, ніж його давній товариш пан Порошенко", - заявили у монобільшості.

Та накінець закликали партію «Європейська солідарність» все ж осягнути сенс слова «європейська», поважати закон, виконувати судові приписи і поважати кожного свого співгромадянина незалежно від політичних уподобань чи соціального статусу.

APnews писав, що Порошенко заснув на суді, де йому обирають запобіжний захід. До цього він вже встиг посваритися з прикордонниками та виступити на мітингу.

Новини партнерів

1000 за вакцинацію: в Мінекономіки розповіли, скільки українці вже витратили
Гроші, популярність і справжнє кохання: Знаки зодіаку, на які чекають великі зміни в 2022 році