У "Слузі народу" назвали потенційного наступника прем’єра Гончарука

Денис Шмигаль
Читать на русском

За словами Дениса Монастирського, на посаду прем’єр-міністра розглядають Дениса Шмигаля.

Народні депутати фракції "Слуга народу" у вівторок, 3 березня, обговорять кадрові зміни в уряді, зокрема, і ймовірну відставки прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Всередині фракції на посаду наразі розглядають одного кандидата – це новопризначений віце-прем’єр-міністр України, міністр розвитку громад та територій України Денис Шмигаль. Про це у коментарі УНН повідомив голова комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, депутат від фракції "Слуга народу" Денис Монастирський.

За його словами, питання відставки торкнеться багатьох міністрів.

"Насправді, по кандидатурам – хто саме точно піде, сказати зараз дуже тяжко, тому що по багатьом кандидатурам накопичилось багато негативу, який може реалізуватись у відставку. Головне - щоб модель уряду, який залишиться, а тим паче нового уряду, була більш ефективною", - наголошує у коментарі Монастирський.

Він також зазначив, що серед тих, хто може залишитись в уряді - міністр внутрішніх справ Арсен Аваков і нещодавно призначений віце-прем’єр Денис Шмигаль.
У повідомленні міністра йдеться, що кандидатури інших членів уряду поки що знаходяться під питанням.

"Я думаю, завтра на фракції буде прийнято фінальне рішення, як ми рухаємось і хто буде змінений безпосередньо в уряді", - додав Монастирський.
Він також зауважив, що зважаючи на те, що засідання фракції стосуватиметься кадрових питань, на його думку, предметного обговорення стосовно змін в системі правоохоронних органів навряд чи відбудеться.

Денис Монастирський також зазначив, що, можливо, на засіданні відбудеться обговорення призначення Дениса Шмигаля на посаду прем’єр-міністра.
"Зараз багато варіантів обговорюється. Це (Денис Шмигаль - ред.) – один із варіантів. Але, насправді, фінальне обговорення має відбутись саме завтра - на фракції. Тому я думаю, що вже після того, як фракція обговорить і буде прийняте якесь рішення, можна буде говорити про рішення", - підкреслив він.

За словами голови комітету, наразі інших кандидатур крім Шмигаля на посаду прем’єр-міністра у фракції не розглядається.

Як повідомляв APNews, Гончарук заявив, що не писав жодних заяв на відставку.

Новини партнерів

В Європі прогнозують погіршення ситуації з COVID-19
НБУ і Кабмін обговорили потенційні ризики для української економіки через коронавірус