У Сирії вбили ватажка "армії тигрів" Асада Сухейль аль-Хасана

Сухейль аль-Хасан
Читать на русском

Сухейль аль-Хасан був одним із головних воєначальників сирійської армії.

У Сирії під час бойових дій у четвер, 5 березня, було вбито главу армії Башара Асада, генерала Сухейль аль-Хасана. Також серйозні ушкодження отримав брат сирійського диктатора Дін Махер аль-Асад. Про це повідомляє Kavkaz Center у Twitter.

У повідомленні йдеться, що Сухейль аль-Хасан помер від у лікарні Хами від поранень, несумісних з життям. Його туди доставили з Саракіба.
Зазначається, що ватажок "Армії Тигрів" воював у гарячих точках Сирії. Його спецпідрозділ намагався очолювати наступ сирійської армії проти турецьких військ.

Водночас, в Росії не раз наголошували, що Сухейль аль-Хасан – один із головних воєначальників сирійської армії. Його бойовий підрозділ за роки військового конфлікту став одним із основних символів армії Асада.

Натомість, брат сирійського диктатора Дін Махер аль-Асад нібито був поранений в руку осколками, коли його супроводжував Хасан. Вперше інформація про його травму з’явилася на сторінці "Вантаж 200 з України в Росію" у Facebook.

"Крім того, Сухейля постійно супроводжують бійці з ССО РФ. Особиста охорона. Він без них нікуди не ходить. Тому втрати серед росіян теж повинні бути!", – йдеться в повідомленні.

У Сирії вбили ватажка "армії тигрів" Асада Сухейль аль-Хасана

Як повідомляв APNews, сили Асада завдали удару по турецьким військовим в Ідлібі.

Новини партнерів

Європейський союз продовжив санкції проти Януковича і його оточення
Комітет Ради прийняв рішення щодо відставки Генпрокурора Рябошапки