У сімох областях призначили нових голів прокуратур

У сімох областях призначили нових голів прокуратур
Читать на русском

В Офісі генпрокурора додали, що прокурори успішно пройшли оцінювання за критеріями професійної компетентності, етики та доброчесності

Офіс генерального прокурора призначив нових прокурорів у семи областях, генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила керівника Харківської обласної прокуратури - Олександра Фільчакова. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу генпрокурора.

Також новим керівником Житомирської обласної прокуратури став Олександр Білошицький, Закарпатської обласної прокуратури - Дмитро Казак, Хмельницької обласної прокуратури - Олексій Олійник. Очільником прокуратури Луганської області призначили Миколу Прибігу, Чернівецької області - Ірину Кравченко, а Запорізької області - Віктора Приходька.

В Офісі генпрокурора додали, що прокурори успішно пройшли оцінювання за критеріями професійної компетентності, етики та доброчесності.

Як раніше повідомляв APnews, генеральний прокурор Ірина Венедиктова заявила, що не має наміру йти у відставку і не писала заздалегідь заяву за власним бажанням, як інші чиновники.

У Харкові комунальне підприємство придбало iPhone останньої моделі за майже 26 тисяч
У Києві десятки протестуючих перекрили вулицю і запалили фаєри під Верховною Радою

Новини партнерів