У Швеції 70-річна горе-мати 30 років насильно тримала сина під замком

У Швеції 70-річна горе-мати 30 років насильно тримала сина під замком
Читать на русском

У 41-річного чоловіка важка психологічна травма, вибиті зуби та садна по всьому тілу

У муніципалітеті провінції Ханінг, жінка похилого віку насильно ізолювала свого сина від зовнішнього світу на 30 років. Його випадково виявила родичка, коли злочинниця потрапила в лікарню. Про це повідомляє APnews з посиланням на Kronen Zeitung.

Родичка 41-річного чоловіка знайшла потерпілого в розгромленій квартирі недалеко від Стокгольма. Він сидів на підлозі, ледь розмовляв, мав численні рани та садна на ногах.

"Це було немов у фільмі жахів. Коли я зайшла, квартира була повністю засмічена, а в кутку був силует чоловіка. У ньому я побачила свого родича. Беззубий і весь в ранах, він не міг вимовити ні слова. Я викликала швидку, щоб його відправили до клініки", - повідомила свідок місцевим ЗМІ.

За словами прокуратури, чоловік все ще перебуває в лікарні, де йому надають медичну допомогу, але ступінь отриманих травм як психічних, так і моральних не розголошується.

Поліція муніципалітету Ханінга підтвердила факт затримання 70-річної горе-матері. Жінка перебуває під слідством, проте заперечує свою провину. Їй пред'явлені звинувачення за фактом позбавлення волі й тяжких тілесних ушкоджень.

Раніше APnews повідомляв, в Англії чоловік вбив свого літнього сусіда, а його тіло згодував борсукам.

Новини партнерів

Українців очікує тріскучий мороз, ожеледиця та сніг
Китай посадив на Місяць космічний зонд для збору місячного пилу