У СБУ заявили, що за 2021 рік відбили понад 2000 кібератак на урядові ресурси

У СБУ заявили, що за 2021 рік відбили понад 2000 кібератак на урядові ресурси
Читать на русском

26 учасників таких атак отримали реальні вироки.

У Службі безпеки України заявили, що за 2021 рік їм вдалося відбити понад дві тисячі кібератак на електронні ресурси органів влади та стратегічно важливі об'єкти критичної інфраструктури.

Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу СБУ.

У відомстві наголосили, що проводять комплексні заходи щодо "запобігання та нейтралізації" хакерських загроз безпеці нашої країни. Наголошується, що у рамках цієї діяльності силовиками вдалося притягнути до відповідальності 80 зловмисників. Причому 26 із них отримали різні терміни покарання.

Також у СБУ заявили, що у рамках своєї діяльності співробітникам вдалося викрити десятки мереж інтернет-агентури спецслужб РФ. Такі "мережі" займалися інформаційними диверсіями на користь Росії.

Окремо зазначається, що у 2021-му році співробітники СБУ заблокували потужну кібератаку на українські урядові ресурси. Також вдалося встановити особи учасників цієї атаки - ними виявилися представники підконтрольного ФСБ РФ хакерського угруповання Armageddon.

Раніше APnews наводив заяву СБУ про те, що недавня атака хакерів на сайти держустанов має ознаки причетності російських спецслужб.

Новини партнерів

Омбудсмен Зеленського, яка заспокоювала поліцейських через низькі зарплати, за місяць отримала понад 100 тис. грн
Вітер зірвав з куполу Софійського собору триметровий хрест