У розпал пандемії та кризи ДБР може отримати на 1 млрд грн більше фінансування з бюджету

У розпал пандемії та кризи ДБР може отримати на 1 млрд грн більше фінансування з бюджету
Читать на русском

Адвокат вважає, що таке значне збільшення коштів, які плануються виділяти, не доведено змінами в діяльності органу.

У проекті бюджету на 2021 для ДБР планують виділити 2,5 млрд. грн. Це на 1 млрд гривень більше, ніж було виділено для відомства у 2020 році. Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву адвоката і колишнього радника директора ДБР Олега Шрама.

Адвокат вважає, що таке значне збільшення коштів, які плануються виділяти, не доведено змінами в діяльності органу. Більш того, не так давно ДБР приховало від суспільства результати ревізії своєї фінансово-господарської діяльності - прикрили їх грифом «Таємно». При цьому Олег Шрам зазначив, що незрозумілими залишаються і зарплати співробітників - більше 100 000 гривень.

"Ви спочатку покажіть суспільству результати ревізії вашої фінансово-господарської діяльності, які сховали під гриф «Таємно», поясніть свої зарплати більше 100 000 грн. під час карантину, покажіть свої незаконно встановлені доплати і надбавки, покажіть результати розслідування діяльності попереднього керівництва, про що ви обіцяли ще на початку січня, покажіть результати своєї роботи з формування і реалізації державної політики в сфері протидії злочинності, покажіть виконання свого ж профільного закону, своїх же наказів, порядків і т.д., покажіть, нарешті, свою компетентність і професійність. Тоді, може бути, питання збільшення фінансування і можна буде обговорювати", - підсумував адвокат.

Нагадаємо, APnews писав, що ДБР тримає аудит використання грошей з держбюджету під грифом "Таємно".

В проектн бюджета на 2021 для ГБР планируют выделить 2,5 млрд. грн. Это на 1 млрд. грн. больше, чем в этом...

Опубликовано Олегом Шрамом Среда, 16 сентября 2020 г.
Читайте також:
Порошенко = Кличко. "ЄС" відмовилася висувати кандидата в мери Києва і "впишеться" за чинного
Кабмін змінить критерії встановлення "червоної" зони карантину

Новини партнерів