У Росії затримали чотирьох українців за виготовлення наркотиків

У Росії затримали чотирьох українців за виготовлення наркотиків
Читать на русском

У Росії затримали чотирьох українців, які займалися виготовленням наркотиків.

У Росії затримали чотирьох українців, які “займалися виготовленням наркотиків”. Про це заявив глава міністерства внутрішніх справ Росії Володимир Колокольцев під час засідання розширеної колегії МВС РФ.

“Сьогодні на розширеному засіданні колегії МВС Росії Міністр внутрішніх справ Російської Федерації генерал поліції Російської Федерації Володимир Колокольцев повідомив про великомасштабну операцію співробітників Головного управління по контролю за оборотом наркотиків МВС Росії і їхніх колег з Московської і Володимирської областей”, — вказано у повідомленні міністерства.

“В результаті проведених у Володимирській області оперативних заходів припинено діяльність нарколабораторії, вилучено майже тонну наркотиків. Затримано чотирьох громадян України, які займалися їх виготовленням, і шість міжрегіональних кур’єрів”, — сказав глава відомства.

Співробітники поліції виявили нарколабораторію в цокольному поверсі будинку в Олександрівському районі Володимирської області.

“Там вилучено 368 кілограмів наркотичних засобів α-PVP, понад 1,8 тонни прекурсорів та затримані ще двоє громадян України, підозрюваних у скоєнні протиправних діянь”, — вказали у МВС РФ.

Також у міністерстві заявили, що: “Оперативники вийшли на слід передбачуваних організаторів кримінального бізнесу після затримання їх спільників, які доставляли заборонений товар в міста Приволзького, Сибірського і Уральського федеральних округів. Слідчі отримали інформацію, що основні фігуранти пересуваються на автомобілі. Дана машина була зупинена поліцейськими на Горьківському шосе, двоє громадян України, які знаходилися в ній, затримано”.

Пізніше поліцейськими знайдено схованку, в якій було заховано понад 30 кілограмів аналогічного наркотичного засобу. В одному з розташованих поблизу гаражів співучасники зберігали 197 каністр об’ємом 40 літрів кожна, наповнених нарковмісною рідиною. Загальна маса сухого залишку наркотичного засобу, який перебуває в розчиненому вигляді в каністрах, склала 578 кілограмів.

Суд обрав запобіжний захід у вигляді взяття під варту.

Новини партнерів

У Києві з простреленою головою знайшли бізнесмена Леоніда Вульфа
В Харкові знову перейменували проспект Григоренка на Жукова