У Росії затримали 14 підлітків-членів "українського радикального угрупування"

У Росії затримали 14 підлітків-членів "українського радикального угрупування"
Читать на русском

У затриманні брали участь співробітники ФСБ, Слідчого комітету, поліції і Росгвардіі.

У Саратовській області російські силовики затримали 14 підлітків, яких пов'язують з "української радикальним угрупуванням". Про це APnews повідомляє з посиланням на ряд російських ЗМІ - ТАСС, "Комерсант" і Telegram-канал Baza.

Так, "Комерсант" стверджує, що мова йде про членів так званої "Правою гвардії" (також називають себе "Об'єднанням слов'ян Саратовської області"). А ось ТАСС з посиланням на свої джерела просто говорять про якусь "українського радикального угруповання". Офіційних заяв від силових структур поки не надходило.

За інформацією Telegram-каналу Baza близько ста співробітників ФСБ, Слідчого комітету, МВС і Росгвардіі провели 14 обшуків у підлітків, після чого їх затримали. В результаті обшуків у них вилучили пневматичну зброю, ножі, біти і "нацистські символи". Джерела в силових структурах заявляють, що школярі "об'єдналися в екстремістську групу" для нападів на представників ЛГБТ, громадян "неросійських" національностей і атеїстів.

Також джерела більшості російських ЗМІ впевнені, що затримані підлітки можуть мати відношення до неонацистської групи "М.К.У." ("Маніяки. Культ вбивств"), яку вважають проукраїнської і називають її лідером громадянина України Єгора Краснова.

Раніше APnews повідомляв, що ФСБ вирішила посилити кордон РФ з Україною. За словами Кремля, його дії є відповіддю на "недружні кроки" Києва.

Новини партнерів

На Харківщині двоє військовослужбовців задушили товариша по службі: їм дали 15 років
Європейський віщальний союз призупинив членство Білорусі