У Росії газівник загасив пожежу в квартирі каструлею борщу

У Росії газівник загасив пожежу в квартирі каструлею борщу
Читать на русском

Вогонь спалахнув в той момент, коли газівник відкрутив газовий вентиль

Епічна пожежа сталася на кухні жительки Охи Сахалінської області під час візиту співробітника "Сахаліноблгаза". Про це повідомляє APnews з посиланням на місцеве видання "Сахалінський нафтовик".

Інцидент стався 4 грудня в одній їх квартир будинку, розташованих на вулиці Леніна в місті Оха, куди газівник прийшов для перевірки обладнання.

"Вранці подзвонили з газоцеха, сказали перевірка приладів. Монтер надів бахіли, пройшов на кухню, розклав прилади. Я стою поруч. Він намазав нижній кран якийсь замазкою, яка перевіряє, чи немає де витоку газу. "Бачите, пузириться?" - запитує у мене. Я не побачила, але він взяв інструмент і став відкручувати кран, через який газ йде до плитки. Я кажу, що потрібно перевірити й інший кран. Він провертає гайку, і лунає сильне шипіння. Я дуже злякалася, бачу, що і майстер переляканий, у нього затрусилися руки, він намагається провернути гайку назад. і раптом злітає полум'я. Факел просто жахливий, до стелі", - розповіла господиня квартири.

При цьому жінка зауважила, що у неї була істерика, її чоловік, почувши крик, побіг на перший поверх, щоб перекрити центральний газовий вентиль, а син викликав пожежників. У свою чергу майстер був спокійний і загасив вогонь свіжозвареним борщем, каструля з яким стояла на плиті.

В результаті інциденту розплавилися і повисли лахміттям стельові плити, зіпсовані кухонні шафи, плитка і вікно.

Зараз ведеться розслідування і встановлення всіх обставин інциденту.

У Росії газівник загасив пожежу в квартирі каструлею борщу
У Росії газівник загасив пожежу в квартирі каструлею борщу

Як раніше повідомляв APnews, в місті Ульсан в Південній Кореї загорівся 33-поверховий хмарочос. В результаті того, що сталося десятки людей потрапили до лікарень, але загиблих немає.

Новини партнерів

На Львівщині звільнили вчительку, яка побоями "виховувала" 11-річного школяра
Вчитель ліцею у Рівненській області змушував дітей присідати зі "снарядом". Відео