У РНБО відреагували на відмови Ірану надавати інформацію щодо літака МАУ

Олексій Данілов
Читать на русском

Україна готова до тісної співпраці з Іраном у питанні розслідування причин трагедії

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов наполягає на повному розслідування трагедії літака МАУ біля Тегерану. Про це повідомили в прес-службі РНБО.

"Україна очікує від іранської сторони неухильного дотримання всіх міжнародних вимог статті 26 Чиказької конвенції і Додатка 13 до неї у розслідуванні авіакатастрофи літака Boeing-737-800 української компанії "Міжнародні авіалінії України", який розбився 8 січня 2020 року в Ісламській Республіці Іран", - зазначив Данілов.

Крім того, він нагадав, що готовий до тісної співпраці з Іраном у питанні розслідування причин трагедії та має для цього всі технічні і наукові можливості.

"Сьогодні комісія з розслідування причин катастрофи продовжує роботу та працює в штатному режимі, ми на постійному зв'язку з нашими колегами, які перебувають в Ірані. Позиція України залишається незмінною: ми наполягаємо на всебічному та повному розслідуванні всіх обставин катастрофи й виплаті відповідних компенсацій сім'ям загиблих згідно з нормами міжнародного права", - підкреслив секретар РНБО.

Як раніше повідомляв APnews, голова відділу розслідувань Організації цивільної авіації Ірану Хасан Резаєфар заявив, що публікація в засобах масової інформації переговорів диспетчерів щодо авіакатастрофи літака МАУ в Ірані має негативний вплив

Коментарі

Новини партнерів

Зеленський підписав зміни до угоди про ЗВТ з Грузією
Зеленський підписав ратифікацію угоди з Сінгапуром про уникнення подвійного оподаткування