У Рівненській області восьмирічний хлопчик з вродженою патологією помер від COVID-19

У Рівненській області восьмирічний хлопчик з вродженою патологією помер від COVID-19
Читать на русском

Хлопчик страждав від вродженої важкої патології головного мозку.

У Рівненській області в дитячій обласній лікарні помер 8-річний хлопчик, який був інфікований коронавірусом. Крім COVID-19 у нього була й важка вроджена хвороба.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву координатора вакцинації в Рівненській області Олени Гандзюк, яку вона зробила під час брифінгу.

За її словами, коли дитина потрапила до лікарні вона була у вкрай важкому стані. Вона пробула в медустанові добу. Лікарі застосували всі необхідні реанімаційні заходи. Але, на жаль, вони результату не принесли - хлопчик помер.

Як зазначила Гандзюк, даний трагічний випадок говорить про те, що штам коронавірусу "Дельта" вражає навіть дітей.

"Дитина поступила в лікарню у вкрай важкому стані, але важкий стан був викликаний не тільки ковідом. У дитини була дуже важка вроджена патологія головного мозку - тетрапарез (проявляється зниженням м'язової сили або відсутністю рухів одночасно в руках і ногах, - ред.). Плюс нашарувався ковід. Врятувати хлопчика медикам не вдалося. Це говорить про те, що штам "Дельта" вражає навіть дітей", - зазначила Гандзюк.

Раніше APnews повідомляв, представник Кабінету Міністрів у Верховній Раді і керівник секретаріату парламентської фракції "Слуга народу" Тарас Мельничук, хворий на коронавірус, потрапив до реанімації.

Новини партнерів

СБУ провела масштабні навчання на кордоні з Росією за участю 1500 осіб
Комітет ВР радить схвалити закон про олігархів, не дозволяючи нардепам ставити правки в залі