У ресторані Донецької області представник Денисової повалив літнього чоловіка на підлогу та побив

У ресторані Донецької області представник Денисової повалив літнього чоловіка на підлогу та побив
Читать на русском

Павло Лисянський на момент інциденту був у стані алкогольного сп'яніння

Представник уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський у Святогорську побив охоронця в ресторані через прохання піти, тому що заклад закривався. Про це повідомляє APnews посиланням на відео, оприлюднене політичним експертом Михайлом Чаплига.

"Сидів собі цей представник в ресторані (ну а де ж зазвичай вирішується доля прав людини). Засидівся ... підійшли до нього співробітники й попросили закруглятися в масованому споживанні спиртних напоїв, оскільки час закриття закладу настав. Але не всі права людини ще були обговорені й представник Денисової (не проти ночі буде згадано) попросив ще 15 хвилин "на коня" ... Які перетворилися в півтори години ... мабуть, на цілу кінноту!", - йдеться в повідомленні.

За його словами, охоронець закладу підійшов до Лисянського й попросив покинути заклад, тому що діють обмеження в роботі ресторану, і попередив, що викличе міліцію.

"Ти мусорський? Ти мусорів зібрався викликати? Ти мене мусором назвав чи що?", - вигукнув дебошир, після чого схопив охоронця за горло, повалив його і вдарив ногою.

Як раніше повідомляв APnews, нардеп Гео Лерос до крові побився з Юрченко в кулуарах Ради - є відповідне відео бійки.

Новини партнерів

Разумков підписав закон про покарання за брехню в деклараціях: що загрожує чиновникам
Україна не залишиться у кінці черги на вакцину, - Кулеба