Нардеп від "Слуги народу" хоче позбутися Денисової, створивши ТСК для перевірки порушень у роботі омбудсмена

Нардеп від "Слуги народу" хоче позбутися Денисової, створивши ТСК для перевірки порушень у роботі омбудсмена
Читать на русском

Нардеп пропонує призначити себе на посаду голови комісії.

У парламенті було зареєстровано проект ухвали про створення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань перевірки можливих фактів порушення присяги Уповноваженої ВРУ з прав людини, омбудсменом Людмилою Денисовою.

Ініціатором виступив народний депутат від "Слуги народу" Максим Дирдін. Проект постанови №6322 оприлюднено на офіційному сайті Ради та вже опрацьовується у відповідному комітеті.

Так основними завданнями Тимчасової спеціальної комісії будуть:

- перевірка можливих фактів порушення присяги Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини;

- підготовка висновку щодо наявності підстав для звільнення з посади Уповноваженої Верховної Ради України з прав людини.

Комісія перевірятиме, чи немає порушень у роботі Денисової, три місяці з дня її утворення (від 18 листопада). Таким чином, на основі отриманих ТСК відомостей омбудсмена Людмилу Денисову можуть звільнити з посади.

Цікаво, що Максим Дирдін пропонує призначити себе на посаду голови комісії, яка займатиметься перевіркою Денисової, а заступником голови – народного депутата від групи "Довіра" Владислава Поляка. Крім них, до складу ТСК пропонується внести шість парламентаріїв від "Слуги народу" та одного від фракції "Батьківщина".

Раніше APnews повідомляв, у Раді створять слідчу комісію для розслідування справи "вагнерівців" та "плівок Суркова-Медведчука".

Новини партнерів

В Одесі під час обшуку у начальника Південного управління прикордонної служби знайшли 40 млн гривень та паспорт громадянина Колумбії
Україна вже пройшла пік смертності від COVID-19 - НАН