У Раді запропонували штрафувати депутатів за порушення карантину "на 17 000 євро"

У Раді запропонували штрафувати депутатів за порушення карантину "на 17 000 євро"
Читать на русском

Це була обмовка віце-спікера ВР

Віце-спікер Ради Олена Кондратюк запропонувала штрафувати депутатів на 17 тисяч євро за відсутність масок в Раді. Таку заяву вона зробила під час виступу на засіданні Погоджувальної ради.

Про це пише APnews з посиланням на хід засідання.

Віце-спікер обмовилася "по Фрейду", і виправилась, що мала на увазі 17 тисяч гривень.

“Окремо хотіла би звернутися до голови ВР про штрафування народних депутатів за порушення маскового режиму в залі і Верховній Раді. У Німеччині депутатів карають штрафом на 5 тисяч євро, я думаю, що для початку 17 тисяч євро для наших буде достатньо. Вибачте, 17 тисяч гривень - це про Фрейду. Хоча декому й 17 тисяч євро вистачить для того, щоб заплатити штраф і реально допомогти таким чином медичним працівникам, яким не менш важко ходити в масках, як і нам”, - сказала віце-спікер ВР.

Вона зазначила, що уряд подав два законопроекти про збільшення відповідальності та штрафів для фізичних та юридичних осіб за порушення маскового режиму в громадських місцях.

“Я хочу закликати всіх народних депутатів і громадян України дотримуватись соцдистанції та маскового режиму. Ситуація критична. Нестача лікарень та ліжкомісць, брак захисних костюмів для лікарів, ліків, кисню, нестача медиків. Це вже не просто медична проблема, це загроза національній безпеці України”, - зазначила Кондратюк.

Та наголосила, що, на її думку, важелів впливу на населення вже достатньо, а головна проблема у тому, що мало здійснюється контроль за ситуацією з розповсюдженням COVID-19.

APnews також писав, що в Україні створять "Національний штаб протидії біологічним загрозам".

Читайте також:

Новини партнерів

Усику приготуватися: в боксі з'явиться нова вагова категорія
У Раді розповіли, скільки депутатів насправді захворіли COVID-19 з початку пандемії