У Раді зафіксували новий випадок кнопкодавства

Народний депутат Владіслав Поляк
Читать на русском

На кнопкодавстві попався Владіслав Поляк

На пленарному засіданні Верховної Ради 21 лютого зафіксували нового кнопкодава - позафракційного нардепа Владіслава Поляка. Він робив це під час голосування за поправки до проєкту закону щодо ринку землі.

Відео із кримінальним вчинком народного обранця із Закарпаття опублікував Рух Чесно на ютуб-каналі.

На відео видно, як під час голосування за поправку №1223 до законопроєкту про землю депутат спершу проголосував на порожньому місці праворуч (місце закріплене за депутатом групи "Довіра" Василем Петьовкою), а потім натиснув на кнопку на своєму пульті. Ті ж дії Поляк провів і під час голосування щодо поправки №1420 до того ж законопроєкту.

Крім того, народний обранець зареєструвався за свого колегу на засідання Ради: спершу натиснув на кнопку на місці праворуч, потім – на своєму.

У разі визнання депутата винним у кнопкодавсті та набрання сили обвинувальним вироком нардеп буде достроково позбавлений мандата за статтею 81 Конституції України.

Нагадаємо, що за неперсональне голосування депутатів у Раді з парламентарів стягуватимуть штраф у розмірі від 3 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 50 до 85 тисяч гривень).

Раніше повідомлялося, що Голова НАЗК доповів про перебіг перезавантаження органу у Верховній Раді.

Новини партнерів

Нардеп Арахамія пояснив, як опинився в ролі мільйонера в програмі "Битва екстрасенсів"
Україна домоглася розгляду в Гаазькому трибуналі морської агресії РФ