У Раді вирішили, як покарати нардепа Рудика, який "вляпався" у сексистський скандал

У Раді вирішили, як покарати нардепа Рудика, який "вляпався" у сексистський скандал
Читать на русском

Депутата рекомендують позбавити права брати участь у п'яти пленарних засіданнях ВРУ.

Нардепа Сергія Рудика, який потрапив у скандал через сексистські висловлювання, Комітет з питань регламенту рекомендував позбавити можливості прийти на 5 пленарних засідань Верховної Ради.

Про це розповіла нардеп від фракції "Слуга народу" Марина Бардіна у Facebook, передає APnews.

"Комітет… рекомендував парламенту без обговорення прийняти рішення про позбавлення депутата права брати участь у п'яти пленарних засіданнях ВРУ", - наголосила парламентар.

За її словами, звернення до комітету надійшло від глави партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка та МФО "Рівні можливості".

Варто нагадати, що відповідне покарання рекомендували застосувати через висловлювання члена депутатської групи "За майбутнє" Рудика у бік народного депатата Мар’яни Безуглої та депутатки попереднього скликання Ірини Сисоєнко.

Зазначається, що надалі рішення щодо Рудика має прийняти парламент.

Що цьому передувало?

У січні 2021 року Сергій Рудик у Раді назвав Безуглу "дівчинкою, якій 32 роки", а потім порівняв її виступ щодо реформи СБУ із виступом нардепки попереднього скликання Ірини Сисоєнко, яка, на його думку, "дупля не різала в медицині".

"Мене дивує, як і кожного в цьому залі, як дівчинка, якій 32 роки, яка працювала в системі охорони здоров’я та ні дня, сподіваюсь, не працювала в цій структурі, закликає нас проголосувати за один з дуже важливих документів, які можуть багато чого змінити", - сказав тоді Рудик.

Як повідомляв APnews, 4 лютого у Раді запропонували карати депутатів за сексизм і відсторонювати їх від засідань на 5 днів.

Новини партнерів

Всі моделі Tesla провалили незалежний тест запасу ходу
У «СН» відреагували на "заміну Разумкова Стефанчуком" на посту спікера