У Раді урізали робочий день: за яким графіком працюватимуть депутати

У Раді урізали робочий день: за яким графіком працюватимуть депутати
Читать на русском

Депутати скасували вечірнє засідання, яке тривало з 16:00 до 18:00

Народні депутати змінили графік роботи пленарних засідань у Верховній Раді під час засідання 15 вересня. Про це повідомляє APnews з посиланням на рішення парламенту.

Тепер у вівторок, середу і четвер засідання проходитимуть з 10:00 до 15:00, в п'ятницю з 10:00 до 16:00 з перервою з 12:00 до 12:30. Депутати скасували вечірнє засідання, яке тривало з 16:00 до 18:00.

"Поділ денної роботи в пленарному режимі на два (ранкове і вечірнє) пленарних засідання не має жодного сенсу, окрім "незручності" для вищого законодавчого органу мати дві перерви в роботі в той час, як всі громадяни України, які працюють за звичайним графіком, мають лише одну перерву. Адже насправді в чинному графіку роботи парламенту є дві перерви, а саме: передбачена в Регламенті з 12:00 до 12:30 і "завуальована" з 14:00 до 16:00. І це насправді є ще "радянською" традицією роботи Верховної Ради", - йдеться в пояснювальній записці.

Тепер у понеділок та після завершення пленарних засідань час відводиться для самостійної роботи народних депутатів, у разі необхідності - для проведення засідань комітетів, тимчасових спеціальних комісій і тимчасових слідчих комісій, депутатських фракцій (груп).

У "пленарну" п'ятницю залишається Година запитань до уряду з 10:00 до 11:00 і перерва з 12:00 до 12:30.

Як раніше повідомляв APnews, Верховна Рада України провалила голосування за оновлену програму діяльності Кабінету міністрів. Таким чином, уряд не отримав річний імунітет.

Рада дозволила людям з судимістю ставати кандидатами на місцеві вибори
НАБУ опублікувало докази отримання хабара нардепом “Слуги народу”, але Венедіктова відмовилась підписувати підозру

Новини партнерів