У Раді розповіли, коли журналісти зможуть повернутися в кулуары

У Раді розповіли, коли журналісти зможуть повернутися в кулуары
Читать на русском

Дмитро Разумков зазначив, що дивно повертати журналістів в Раду, поки Київ в "червоній" зоні

Журналісти зможуть повернутися на роботу в кулуари Верховної Ради, коли пройде пандемія коронавірусу. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву голови Верховної Ради Дмитра Разумкова.

"Якщо ми зараз з вами говоримо про "червоній" зоні в Києві, то відкривати кулуари буде трохи дивно ... Грати в політику зі здоров'ям людей, я точно цього робити не буду ...", - зазначив спікер парламенту.

При цьому він висловив надію, що пандемія пройде і журналісти повернуться в кулуари.

"Я сподіваюся, що незабаром буде така можливість, і я скажу: Все, коронавірус пройшов. Ми зайшли в "зелену" зону, знімаємо обмеження, будь ласка, повертайтеся в кулуари", - підсумував Разумков

Раніше спікер Ради видав розпорядження, згідно з яким журналістам заборонено працювати в кулуарах, тобто в приміщенні другого поверху на Грушевського, 5, де проходять пленарні засідання, а також обмежений доступ до журналістської ложі в сесійній залі.

Як раніше повідомляв APnews, глава Верховної Ради вніс зміни в умови акредитації журналістів на засідання парламенту. Зокрема, скорочується кількість представників ЗМІ, які одночасно можуть перебувати в прес-центрі.

Новини партнерів

Із затримкою в місяць: набір першокласників до шкіл Києва відновлять у травні
Скандал у Другій лізі: команду звинуватили в підробці тестів на COVID-19