У Раді підтримали доступне розмитнення "євроблях" в цілому

У Раді підтримали доступне розмитнення "євроблях" в цілому
Читать на русском

Дія закону поширюватиметься на авто, що відповідають екологічним нормам "Євро-2" і які не були ввезені з Росії або ОРДЛО.

Податковий комітет рекомендував Раді підтримати у другому читанні законопроект про доступне розмитнення євроблях протягом 180 днів. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву нардепа від фракції "Слуга народу" Данила Гетманцева.

Законопроектами №4643-д і №4644-д передбачаються зміни до Митного і Податкового кодексів, які встановлюють норми митного оформлення авто, завезених в Україну до 31 грудня 2020 року. Нова формула буде діяти 180 днів з дня набрання чинності цим законом.

На кого буде поширюватися цей закон?

Дія закону поширюватиметься на авто, що відповідають екологічним нормам "Євро-2" і які не були ввезені з Росії або ОРДЛО. Розмитнити можна буде лише автомобіль однієї категорії на одну людину (один легковий, один вантажний, один причіп).

Раніше APnews повідомляв, 18 лютого Верховна Рада України прийняла за основу новий закон про розмитнення "евроблях" по 1000 євро. Його підтримали 259 нардепів.

Новини партнерів

"Реально зробити марш-кидок за добу": війська РФ розбили величезний табір з танками біля України – фото
По стопах Зідана: Ібрагімович зіграє в новому фільмі про Астерікса та Обелікса