У Раді назвали дві умови для отримання 100 000 грн за найвищі бали на ЗНО

У Раді назвали дві умови для отримання 100 000 грн за найвищі бали на ЗНО
Читать на русском

Раді рекомендують схвалити відповідний проект постанови.

Профільний комітет рекомендує Верховній Раді схвалити за основу та в цілому проект постанови щодо надання "премій" по 100 000 грн від ВР для учасників ЗНО, які отримали найвищі результати.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу парламенту.

"Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді прийняти за основу та в цілому проект Постанови про Премію Верховної Ради для найкращих учасників зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання", - повідомили у прес-службі.

Так, проект постанови передбачає, що 30 найуспішніших випускників, які за сумою балів з чотирьох предметів набрали 790 балів і більше, у тому числі один предмет склали на 200 балів, отримають премію 100 000 гривень.

"Коли ми аналізували результати ЗНО та хто входить до 30 кращих учасників - в основному це діти з регіонів, тому премії будуть додатковою фінансовою підтримкою для талановитих випускників. Але є дві умови: перша - бути випускником закладу середньої освіти поточного року, друга - вони мають підписати договір з закладом вищої освіти України", - наголосив голова Комітету Сергій Бабак.

Як раніше повідомляв APnews, мовний омбудсмен заявив, що в Україні зміняться правила здачі ЗНО.

Новини партнерів

У МЗС розповіли про стан побитого українського хлопчика з Парижа
Українську банкноту можуть визнати найкращою в світі, - НБУ