У Раді нардепи влаштували жарку перепалку, з'ясовуючи хто з них "хитрозроблений"

У Раді нардепи влаштували жарку перепалку, з'ясовуючи хто з них "хитрозроблений"
Читать на русском

Перепалка сталася перед голосуванням за законопроект 3376-1 "Про захист населення від інфекційних хвороб"

Народні депутати від "Європейської солідарності" та "Слуги народу" влаштували у Верховній Раді запеклу суперечку хто з них "хиттрозроблений". Про це повідомляє APnews з посиланням на трансляцію позачергового засідання парламенту у четвер, 7 травня.

Почалося з того, що під час свого виступу депутата від "ЄС" Ірина Геращенко згадала слова президента Володимира Зеленського про "хитрозроблені" партії.

"Сорі, вулична лексика, але це цитата "найвеличнішого лідера сучасності" (Володимира Зеленського, - ред.) У цьому парламенті є одна хитрозоблена партія, для якої ключове - це політичні дивіденди. Рік тому пообіцяли політичні дивіденди вчителям - 4000 доларів. Вхопили дивіденди та забули про це. Каже зараз про політичні дивіденди у 300 відсотків надбавки лікарям ця хитрозроблена фракція, знаючи, що лікарі отримали від 8 до 280 гривень за березень-квітень так званої надбавки", - заявила народна обраниця.

Після цього вона заявила, що лікарів хочуть залишить без соціальної виплати, тому що всі, хто не закінчував трускавецький "Ріксос", знають, що не буває інвалідності з інфекційних хвороб.

Коли слово дали Данилові Гетманцева з "Слуги народу", то звинувачення посипалися вже на адресу Геращенко.

"Я як доктор юридичних наук і професор Київського національного університету Шевченко не зовсім розумію термін "хитрозроблена фракція" в нашому парламенті. Але добре розумію, що таке хамство, що таке зарозумілість та що таке брехня, яка постійно виходить від однієї фракції парламенту", - підкреслив Германцев.

Також він звернувся до регламентного комітету парламенту, щоб там розібралися, чи має право депутат називати фракцію "хитрозробленою", а також що таке "хитрозроблений" і чи не є Геращенко таким депутатом.

Як раніше повідомляв APnews, на позачерговому засіданні в четвер, 7 травня, Верховна Рада України розглядала три законопроекти про страхування медиків, що працюють з коронавірусів, і підвищення здатності системи охорони здоров'я протидіяти поширенню коронавірусної хвороби.

Новини партнерів

Стріляв по людях і кричав "Я – мільйонер!". У Дніпрі поліція відкрила кримінальну справу проти підлітка
"Через карантин безхатьків стало більше, їм необхідна допомога": волонтери відреагували на погрозу КМДА штрафувати за допомогу людям