У Раді ініціювали пільговий режим ввезення обладнання для випуску електрокарів до 2028 року

У Раді ініціювали пільговий режим ввезення обладнання для випуску електрокарів до 2028 року
Читать на русском

Також документом пропонується продовжити або розширити пільги для імпортерів і покупців електромобілів.

Народні депутати пропонують звільнити від сплати податку на додану вартість (ПДВ) і ввізного мита з 1 січня 2021 року до 31 грудня 2028 року обладнання та комплектуючі для власного виробництва в Україні електротранспорту (легкові авто, електробуси, електровантажівки та спецавто).

Про це повідомляє APnews з посиланням на відповідні законопроекти про внесення змін до Податкового (№3476) та Митного (№3477) кодексів з метою стимулювання розвитку галузі електротранспорту. Законопроекти зареєстровано у Верховній Раді 14 травня.

Серед ініціаторів законопроекту - голова податкового комітету парламенту Данило Гетманцев, а також Олег Кулініч Роберт Горват, Степан Кубів, Ярослав Дубневич.

Пропонована пільга не поширюватиметься лише на обладнання для виробництва тролейбусів, оскільки їх випуск уже налагоджено в Україні.

Законопроектом №3476 пропонується до 31 грудня 2033 року звільнити від сплати податку на прибуток підприємства електротехнічної промисловості, які реалізують електродвигуни для виробництва електротранспорту (за винятком тролейбусів), літій-іонні акумулятори, зарядні пристрої, а також підприємства автопрому, які реалізовують електрокари власного виробництва.

Також документом пропонується продовжити або розширити пільги для імпортерів і покупців електромобілів.

Законопроектом передбачається продовження до 31 грудня 2025 року звільнення від сплати ПДВ операцій із ввезення та/або постачання легкових електромобілів.

До 31 грудня 2030 року пропонується звільнити покупця від сплати внеску на обов'язкове пенсійне страхування, надати податкову знижку зі сплати податку на доходи фізичних осіб, проте впровадити ці норми з 1 січня 2026 року.

Згідно з пояснювальною запискою до законопроектів, в України достатній промисловий потенціал для виробництва електротранспорту. В країні є п'ять автобусних заводів, завод вантажних авто, потужності з випуску 300 тисяч легкових авто на трьох заводах.

Зазначається, що наразі держава стимулює імпорт електромобілів, а не їх виробництво. З 1 січня 2016 року не стягується ввізне мито, продовжено до 2022 року звільнення від сплати ПДВ, ставку акцизу встановлено на рівні EUR1 на 1 кВт/год ємності електроакумулятора.

"Запровадження пільгового оподаткування збільшило ввезення електромобілів із 1706 од. у 2016 році до 7542 од. у 2019 році, проте на ринку домінують електромобілі з пробігом (93% у 2019 році)", - йдеться у документі.

Головна мета законодавчих ініціатив – створити умови для залучення інвестицій у виробництво електромобілів, зарядних пристроїв, комплектуючих до них, а також стимулювання попиту на автобуси, легкові та вантажні авто виключно з електродвигунами.

Як повідомляв APnews, в Україні може з'явитися нова модель громадського транспорту.

Новини партнерів

Кліщі держави. Що буде з цінами на продукти і як покарають спекулянтів
Ослаблення карантину: як працюватимуть готелі та громадський транспорт