У Раді голосували за вручення Зеленському Оскара за "замах, якого не було" - 35 голосів "ЗА"

У Раді голосували за вручення Зеленському Оскара за "замах, якого не було" - 35 голосів "ЗА"
Читать на русском

Такий запит знайшов підтримку навіть серед "Слуг народу".

Сьогодні у Верховній Раді на голосуванні виявився вкрай курйозний депутатський запит - про вручення премії "Оскар" Володимиру Зеленському за "кращий сценарій і спецефекти у фільмі "Замах, якого не було - дивитися всім". Про це APnews повідомляє з посиланням на онлайн засідання парламенту.

Йдеться про голосування за депутатським запитом від екс-"слуги" Гео Лероса. Таким чином нардеп спробував потролити Зеленського. Ще в березні 2020-го року Лерос почав конфліктувати з президентом і його командою.

Так, минулого року його виключили фракції "Слуга народу", після чого Лерос пообіцяв, що напише заяву на Зеленського, який назвав його хабарником. А пізніше заявив, що Зеленський перетворюється в Лукашенка і зазначив, що "вся фракція" Слуг народу "виявилася великим шматком лайна".

Не дивно, що Гео Лерос кілька разів брав участь у сутичках зі своїми колишніми колегами. І якщо бійка з Олександром Юрченком могла забутися, то нещодавній напад Миколи Тищенка ще свіжо в пам'яті.

І це голосування передбачувано провалилося - за проголосували лише 35 нардепів. Причому крім самого Лероса цей запит підтримав навіть Микола Галушко - нардеп від президентської фракції.

Взагалі ж на підтримку цього запиту виступили по одному нардепу від "Слуги народу" і ОПЗЖ, по сім голосів "за" віддали члени "Батьківщини" і "Голосу". Більше ж усього Лероса підтримали нардепи з "Європейської солідарності" - 18 голосів "за".

Раніше APnews повідомляв, що скандальне голосування сталося в Раді і напередодні, коли був прийнятий закон про олігархів. Ось тільки виявилося, що цей за цей закон доведеться переголосувати через правок, які суперечать один одному.

Новини партнерів

У Харківській області мама з дитиною отруїлися грибами: смажили "сироїжки" в клярі
Зберігання автомобільних номерів в Україні стало платним: в МВС назвали ціну