У п'ятницю COVID-19 спить, а в суботу прокидається. Ресторатор жорстко розніс ініціативу "карантину вихідного дня"

У п'ятницю COVID-19 спить, а в суботу прокидається. Ресторатор жорстко розніс ініціативу "карантину вихідного дня"
Ексклюзив
Читать на русском

Учасник акції протесту зазначив, що хворіють також люди, які по ресторанах не ходять

Карантин вихідного дня не врятує від COVID-19, тому що він поширюється не тільки у вихідні. Про це в коментарі APnews розповів один з учасників мітингу ресторатор під Кабінетом міністрів.

"Ми не протестуємо, ми звертаємося до міністрів, Кабінету міністрів, прем'єра, тому що він як керівник повинен розуміти, що коли він обіцяв 100 000 робочих місць, то сьогодні люди, які прийшли, можуть позбутися цих робочих місць. Ми ні в кого не просимо допомоги. Ми просимо, щоб нам забезпечили можливість працювати з дотриманням всіх норм, які до нас застосували", - зазначив чоловік.

При цьому він вказав, що вірус поширюється не тільки у вихідні.

"Таке відчуття, що в п'ятницю COVID-19 спить, а в суботу він прокидається, а потім в понеділок знову лягає спати. У мене є аграрний бізнес. Люди в селі всі перехворіли, і вони не ходять в ресторани, вони працюють на землі, але всі перехворіли й там не проводять тестування. Ми все робили своїм коштом. У Києві частково власники ресторанів своїх працівників тестують, контролюють та максимально забезпечуємо безпеку як працівників, так і відвідувачів", - пояснив мітингувальник.

За його словами, планувалося, що на акцію прийдуть 5-6 тисяч осіб, але за його оцінками, людей було більше. Також чоловік вказав, що такі акції проходять по всій Україні, а не тільки в Києві.

Як раніше повідомляв APnews, представники малого та середнього бізнесу вийшли на протест під будівлею Кабінету міністрів.

В Україні офіційно введуть "локдаун вихідних": в Кабміні назвали дату
У Єревані почалися сутички протестувальників з силовиками, є затримані. Відео

Новини партнерів