У Путіна оцінили можливість визнання "Л/ДНР"

У Путіна оцінили можливість визнання "Л/ДНР"
Читать на русском

Прессекретар президента РФ вкотре наголосив, що Росія не є стороною конфлікту.

Російська Федерація не визнавала "Л/ДНР" і зараз важко спрогнозувати перспективи їхнього розвитку.

Про це заявив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков у середу, 1 грудня. Пише APnews.

У Кремлі все ще стверджують, що конфлікт на сході України "внутрішньоукраїнський". За словами Пєскова, він затягується і заходить у глухий кут, тому робити якісь прогнози щодо перспектив регіону важко.

"Ви знаєте, що такого визнання досі не було, вони залишаються самопроголошеними республіками, але ми бачимо, що процес врегулювання цього внутрішньоукраїнського конфлікту затягується, за багатьма параметрами заходить у глухий кут, тому, які перспективи будуть у цих республік, зараз прогнозувати взагалі важко ", - сказав він журналістам, відповідаючи на питання про можливість визнання Росією "ЛНР" та "ДНР".

Крім того, журналісти попросили прессекретаря Путіна прокоментувати слова президента України Володимира Зеленського про те, що "війну можна зупинити лише за допомогою прямого діалогу з Росією".

Відповідаючи на це питання, Пєсков вкотре заявив, що Росія не є стороною конфлікту і додав, що: "Зупинити війну на Донбасі можна лише шляхом переговорів українців з українцями".

Раніше APnews повідомляв, президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що Україні та РФ потрібно "налагодити відносини". Додав, що нібито ніхто не відчуватиме загрози, якщо це вдасться.

Новини партнерів

У Запоріжжі п'яний чоловік прострелив обличчя власнику магазину через маску, і втік
Житомирська бійня: підозрюваний уже рік сидить у СІЗО, не каючись у вбивстві семи людей