В ПЦУ запропонували нову молитву для боротьби з коронавірусом - текст

В ПЦУ запропонували нову молитву для боротьби з коронавірусом - текст
Читать на русском

Православна церква України опублікувала молитву, з якою віруючі можуть молитися проти коронавіруса в Україні.

Українська церква придумала молитву для своїх вірян проти коронавірусу. Молитву затвердив Синод Православної церкви України (ПЦУ).

Служителі ПЦУ закликають українців дотримуватися усіх вимог карантиву, введеного в Україні через коронавірус, а від себе додали спеціальну молитву.

Молитва проти коронавірусу текст:

Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.

Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.

Також Синод Православної церкви України ухвалив правила поведінки для своїх священників в умовах коронавірусу, і наказав призначити службу по не більше 10 вірян, або, навіть без відвідувачів.

Як раніше повідомляв APnews, в ЗСУ відмінили призов на строкову службу в Україні.

До цього головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що українська влада може ввести заходи реагування у разі масового поширення коронавірусу на території України.

Новини партнерів

Ще в одній країні підтвердили першу смерть від коронавірусу
Кличко закликав уряд жорстко зобов’язати всіх керівників установ перейти на дистанційну роботу