У поминальні дні українцям заборонено відвідувати кладовища, - Нацполіція

У поминальні дні українцям заборонено відвідувати кладовища, - Нацполіція
Читать на русском

Поблизу кладовищ будуть чергувати посилені патрулі.

В Національній поліції повідомили, що в поминальні дні відвідувати кладовища буде заборонено, поблизу них чергуватимуть посилені патрулі поліції. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу поліції.

Відвідати кладовище можна буде лише за умови здійснення поховань.

"Рішенням державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 квітня 2020 року головам обласних і Київської міської державної адміністрації за участю органів місцевого самоврядування доручено заборонити відвідування громадянами кладовищ, окремих місць поховань у традиційні післявеликодні поминальні дні, крім випадків здійснення поховань", - йдеться в повідомленні

Крім цього, згідно з постановою Міністерства охорони здоров'я України від 21 квітня 2020 "Щодо протидії розповсюдженню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні", місцевим органам влади рекомендується закрити для відвідування кладовища, крім випадків поховань за умови дотримання протиепідемічних правил.

Поліція та Нацгвардія під час проведення поминальних днів будуть забезпечувати правопорядок і стежити за дотриманням карантинних обмежень. На службу вийдуть 22 тисячі силовиків, поблизу кладовищ чергуватимуть посилені патрулі.

Як повідомляв APnews раніше, Кабмін анонсував нові стандарти життя, які чекатимуть на Україну після послаблення карантину.

Новини партнерів

У ЗСУ збільшилась кількість хворих на COVID-19 - за добу 6 нових випадків
Після послаблення карантину Україна житиме за новими стандартами - Кабмін