У Полтавській області 29 людей перебувають у самоізоляції через коронавірус

У Полтавській області 29 людей перебувають у самоізоляції через коронавірус
Читать на русском

У двох жителів Полтавської області, які проходили тест на наявність коронавірусу, виявили ГРВІ й грип

Директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак під час брифінгу повідомив, що у двох жителів Полтавської області, які проходили тест на наявність коронавірусу, виявили ГРВІ й грип. Про це повідомляє прес-служба Полтавської обласної державної адміністрації.

"Після проведення ПЦР-діагностики на COVID-2019 у жителів Полтави та Кременчука не виявили ознак захворювання на коронавірус... Пацієнт із Кременчука наразі перебуває в лікарні з діагнозом "гостра респіраторна вірусна інфекція". Стан здоров’я задовільний. У полтавця виявили грип типу B, і тепер він лікується у стаціонарі", - йдеться у повідомленні.

Наразі у Полтавській області на самоізоляції перебувають 29 осіб, серед них 14 людей у Полтаві, 15 - на території області.

"Я хотів би попросити всіх мешканців регіону - не треба без потреби викликати бригади швидкої допомоги. Останніми днями почастішало викликів, які не завжди виправдані. Будь ласка, ставтеся з відповідальністю, адже подібні випадки витрачають ресурси екстреної допомоги", - підкреслив Лисак.

Як повідомляв APNEWS раніше, публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця" на фоні розповсюдження коронавірусу прийняло рішення про тимчасову зупинку руху та обмеження маршрутів низки приміських та регіональних поїздів, які курсують через державний кордон.

Новини партнерів

МЗС: У семи українців за кордоном підтвердився коронавірус
Вчені виявили ще один шлях зараження коронавірусом і його вразливе місце