У Польщі звільнили двох поліцейських, які вбили українця у витверезнику

У Польщі звільнили двох поліцейських, які вбили українця у витверезнику
Читать на русском

Вбивство українця викликало чималий резонанс в Польщі. Депутати польського Сейму вимагають неупередженого розслідування, а Уповноважений з прав людини взяв справу загибелі українському під особистий контроль.

Поліція Вроцлава звільнила двох своїх співробітників, підозрюваних у вбивстві українця Дмитра Никифоренка. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу правоохоронців.

За даними відомства, один поліцейський був звільнений 10 вересня, другий - 24 вересня. Загалом дисциплінарне провадження у цій справі порушено проти п'яти правоохоронців. Ще по одному з них вирішується питання про звільнення, два співробітника були відсторонені.

У поліції також зазначили, що незалежно від прийнятих рішень, прокуратура продовжує розслідувати загибель Никифоренко.

Зазначимо, що вбивство українця викликало чималий резонанс в Польщі. Депутати польського Сейму вимагають неупередженого розслідування, а Уповноважений з прав людини взяв справу загибелі українця під особистий контроль.

Раніше APnews також повідомляв, у Польщі українець різко посинів і почав задихатися після того, як поліція привезла його у витверезник і прив'язала ременями, щоб заспокоїти.

Новини партнерів

У Києві голий неадекват напав на відвідувачів кафе з розбитою пляшкою, – відео
МОЗ готує список професій, для яких вакцинація від COVID-19 буде обов'язковою