Заборона польотів та 14-денна ізоляція: у Польщі посилюють карантин через "Омікрон"

Заборона польотів та 14-денна ізоляція: у Польщі посилюють карантин через "Омікрон"
Читать на русском

Для тих, хто приїжджає до Польщі з країн, які не входять до Шенгенської зони, обов'язковим буде 14-денний карантин.

У Польщі у зв'язку з поширенням нового штаму коронавірусу "Омікрон", який зафіксували у 7 африканських країнах, у США, Великій Британії, Китаї та багатьох країнах Європи, посилюють карантинні заходи.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Польське агентство PAP.

Так, за словами міністра охорони здоров'я Польщі Адама Недзельського, країна забороняє польоти до країн Африки, де зафіксовано "Омікрон". Крім того, буде продовжено карантин на 14 днів як для тих, хто повертатиметься із "семи країн особливого ризику", так і для тих, хто приїжджає до Польщі з держав, які не входять до Шенгенської зони.

"У зв'язку з появою нової мутації та її потенційним впливом на розвиток пандемії ми підготували екстрений пакет обмежень. Ми запроваджуємо заборону польотів у сім країн Африки. У списку: Ботсвана, Есватині, Лесото, Мозамбік, Намібія, ПАР, Зімбабве. Особи, які будуть повертатися з цих країн будуть зобов'язані відбути 14-денний карантин без можливості вийти з нього раніше. Особи, які прибувають у Польщу з країн, що не входять до Шенгенської зони, прямуватимуть на 14-денний карантин", - повідомив Недзельський.

Раніше APnews повідомляв, через появу нового штаму коронавірусної інфекції "Омікрон", який у ВООЗ "викликає занепокоєння", компанії Moderna, BioNTech і Pfizer готуються розробити вакцину спеціально для цього варіанту COVID-19.

Новини партнерів

Концентрація Овнів, кохання Левів та активність Водоліїв: гороскоп на 30 листопада
Суд повернув справу проти Савченко та Рубана прокурору через необґрунтованість звинувачення