У Польщі ЛГБТ-активісти врятували від бійні корову-трансгендера

У Польщі ЛГБТ-активісти врятували від бійні корову-трансгендера
Читать на русском

Активістам уже вдалося зібрати необхідну суму для викупу тварини.

У Польщі ЛГБТ-активісти долучилися до боротьби за порятунок "трансгендерної" корови. За їхніми словами, "історія трансфобії" тут вийшла надзвичайно глибокою.

Про це APnews повідомляє з посиланням на портал inPoland.

Активісти взялися за порятунок корови Помадки у Вармінсько-Мазурському воєводстві, яку господар хотів віддати на бійню. Річ у тому, що тварина народилася безплідною і зовнішністю швидше нагадувала бика. Через все це власник порахував корову "трансвеститом" і вирішив її позбутися.

Однак у результаті представники ЛГБТ-спільноти прийшли на допомогу Помадці. Однак, щоб її врятувати, потрібно було викупити її на вагу - для цього навіть запустили збір коштів на сайті zrzutka.pl. Їхнім завданням був викуп тварини та транспортування у безпечне місце.

"Нарешті мені вдалося змусити його продати корову. Помадка важить 450 кілограмів.Покупна ціна складає 10 злотих за кілограм, я сторгувався і сума, необхідна для покупки, складає 4000 злотих. Корову чекає найкращий будинок у світі, зі своїм пасовищем, свободою, любов'ю та другом. Ніхто не заслуговує на смерть тільки тому, що народився іншим", - заявив ініціатор збору коштів.

На цей час активістам вдалося зібрати 120% від початкової суми (шість тисяч злотих – понад 42 тисячі гривень). Причому збирання коштів все ще триває.

Зазначимо, що такі випадки в науці називають "фрімартінізм". Вони зустрічаються переважно при народженні різностатевих двійнят у корів, причому бички, як правило, розвиваються нормально і можуть бути повноцінними виробниками, а телички-фрімартіни бувають безплідними.

Раніше APnews повідомляв, що у Львові патрульна реанімувала кішку, яку винесли з палаючої квартири.

Новини партнерів

У Раді готуються запровадити в Україні звання "Батько-Герой"
Кабмін відклав рішення про розширення переліку продуктів, що підлягають держрегулюванню