У поліції розповіли, як покарають "карусельників"

У поліції розповіли, як покарають "карусельників"
Читать на русском

Ігор Клименко зазначив, що на в'їзді до Києва затримали 132 людини, які приїхали "на екскурсію"

Людям, яких привезли для участі у виборах не на своїх виборчих дільницях, але вони не проголосували, нічого не загрожує. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву глави Нацполіції Ігоря Клименко.

"Все 132 громадянина, які перебували в цих автобусах, доставлені в районне управління, де поліція їх опитує - яка їхня мета приїзду в місто Київ. Перша мета, яка була озвучена - це екскурсія до Києва, але у нас є сумніви. Поки ми не провели до кінця розслідування, ми не можемо стверджувати, що ці особи брали участь в "каруселях", - зазначив Клименко

Водночас він зазначив, що затримані люди не голосували на виборах, тому їм ніяка відповідальність не загрожує, але якщо встановлять організаторів виборчих "каруселей", то їх притягнуть до відповідальності у вигляді арешту від 5 до 10 років.

Як раніше повідомляв APnews, в день місцевих виборів на в'їзді до Києва поліцейські затримали два автобуси з людьми. За попередньою інформацією, всі затримані пасажири їхали в столицю України, щоб взяти участь у фальсифікації виборів.

Новини партнерів

На Тернопільщині випадково зіпсували 300 бюлетенів, заливши кавою
У ЦВК назвали явку на місцевих виборах: у більшості міст вона нижче 20%