У поліції розповіли, де і як зараз шукають "полтавського терориста"

У поліції розповіли, де і як зараз шукають "полтавського терориста"
Ексклюзив
Читать на русском

У поліції Полтавської області повідомили, що зона пошуку - Миргородський район

Пошуки “полтавського терориста” станом на ранок 27 липня ще продовжуються. Залучено значну кількість військово-технічного ресурсу, використовується допомога Нацгвардії, працюють спецпризначенці, поліція Полтавської області та кінологи. Про це повідомила прес-офіцер Полтавської поліції Поліна Ларіна в коментарі APnews.

Відмітила, що залучена також і спеціальна техніка, у тому числі й для координації дій з повітря.

На питання, де саме наразі може переховуватись Роман Скрипник, прес-офіцер пояснила, що цю інформацію не розголошують, щоб не заважати оперативно-пошуковим роботам.

“Скажімо так, зона пошуку охоплює Миргородський район. Вся інша інформація, що стосується ймовірних свідків та ймовірних місць переховування відноситься до інформації з обмеженим доступом, і в межах спецоперації вона не підлягає розголошенню - це буде заважати оперативно-пошуковим заходам”, - сказала Ларіна.

Також прес-офіцер повідомила, що за піймання Романа Скрипника спочатку хотіли виставити винагороду. Але потім рішення переглянули, і наразі до пошуків залучені тільки правоохоронці - щоб не наражати людей на небезпеку.

“Коли все розпочиналося, приймалось таке рішення (про винагороду - ред.), але зважаючи на екстремальну ситуацію, на його особу - він представляє неабияку небезпеку для людей, було вирішено не оголошувати про нагороду, аби не спровокувати населення до активного пошуку зловмисника і не наражати людей на зайві ризики”, - пояснила прес-офіцер.

За її словами, правоохоронці будуть вдячні за будь-яку інформацію, і у разі, якщо інформація дійсно допоможе спіймати злочинця, все ж певна “винагорода” можлива.

“Ми завжди раді подякувати за допомогу. Ми завжди робимо і подяки, і грамоти і таке інше. Але це в тому разі, якщо інформація дійсно допоможе поліції вийти на його слід. Але наразі залучено стільки засобів та техніки, що результат вже скоро повинен бути”, - наголосила Поліна Ларіна.

Читайте також:

Новини партнерів

Віскі, пиво та ніяких одиночних камер: в Мережі показали VIP-умови для окремих ув'язнених
У Запоріжжі помер український військовий після побиття через зауваження