У Почаєві хочуть ввести надзвичайний стан: у місті зафіксували 110 випадків COVID-19

У Почаєві хочуть ввести надзвичайний стан: у місті зафіксували 110 випадків COVID-19
Читать на русском

У Почаєві спостерігається критичний ріст випадків коронавірусу.

У місті Почаїв Тернопільської області хочуть ввести режим надзвичайного стану через різке зростання інфікованих COVID-19. Про це повідомив керівник районної держадміністрації В'ячеслав Онишкевич.

За словами Онишкевича, у Почаєві спостерігається критичне зростання випадків коронавірусу.

Так, лише за останню добу в районі зафіксували 27 нових випадків хвороби, а 20 з них в місті Почаїв і передмісті – селищі Старий Почаїв.

"Є різке зростання, в районі вже 110 підтверджених результатів. Якщо за п'ять днів ситуація не зміниться, то звертаємося до області ініціювати процедуру введення надзвичайного стану", – розповів ВВС News Україна чиновник з місцевої влади.

Співрозмовник зазначив, що на місці не розуміють, як зупинити спалах, і не мають для цього сил і засобів. А допомога з області і Києва не надходить.

"Щойно завершилося позачергове засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кременецькій районній державній адміністрації. Крім додаткових обмежувальних заходів на території міста Почаїв і Кременецького району, незважаючи на критичне зростання захворюваності COVID-19 і протидії поширенню епідемії коронавірусу, вирішили максимально посилити заходи надзвичайної ситуації, а при позитивній динаміці протягом п'яти днів звернутися до верхніх ешелонів влади щодо посилення дієвості карантинних заходів безпеки щодо жителів Кременецького району", – написав він.

Як повідомляв APnews раніше, спалах коронавірусу у районі пов'язують із Почаївською лаврою.

Також повідомлялося, місті Почаїв Тернопільській області закрили після спалаху коронавірусу у лаврі.

Новини партнерів

У Чорнобильській зоні вдалося ліквідувати всі осередки займань, - Аваков
Арахамія повідомив про причину пожежі на складах боєприпасів у Балаклії