У Офісі Президента пообіцяли з наступного тижня закрити борги із зарплат лікарям

У Офісі Президента пообіцяли з наступного тижня закрити борги із зарплат лікарям
Читать на русском

Заборгованості покриватимуть завдяки субвенціям, закладеним у бюджеті.

З наступного тижня розпочнеться покриття заборгованостей із заробітних плат лікарям та іншим медичним працівникам, що виникли в деяких регіонах. Про це повідомили на нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського з питань запобігання поширенню епідемії COVID-19.

"Заборгованості покриватимуть завдяки субвенціям, закладеним у новій версії бюджету", - зазначили в ОПУ.

Зеленський зазначив, що питання із боргами лікарям треба закрити найближчим часом, не зважаючи на причини їх виникнення.

"Ми продумали, щоб бюджет містив усі ресурси для вирішення проблем. Я розумію, що заборгованості точкові, однак починайте виплачувати їх якомога швидше. У бюджеті, серед іншого, закладено й додаткове фінансування для тих, хто бореться з коронавірусом. Усе це медики мають отримати вже з квітня”, — наголосив Зеленський.

Президент також акцентував увагу на тому, що слід продовжувати забезпечувати лікарів засобами захисту та пояснювати алгоритми, як вберегтися від інфікування. За останні дві доби було зафіксовано найбільше випадків зараження коронавірусом порівняно з попереднім періодом поширення інфекції, що пов'язують з Великодніми святами.

“Дуже сподіваюся, що українці свідомі ризиків зараження на цей Великдень у церквах. "Великдень вдома“ — правильний хід, аби люди знали, що саме цього року треба на це велике свято залишитися вдома. Це допоможе вберегти здоров’я та життя багатьох, щоб наступного року знову можна було відвідати богослужіння та відсвяткувати Великдень традиційно й без обмежень”, — зазначив Президент.

Як повідомляв APnews раніше, Мільйони українців можуть захворіти на коронавірус після Великодня. Про це заявив Президент Володимир Зеленський.

Новини партнерів

На кордоні з Польщею викрили контрабанду на 1,5 мільйони гривень, яку везли як "гуманітарку"
Пожежа в Житомирській області розповсюдилась на населені пункти: згоріли 39 дачних будинків