У Німеччині з'явилися кіоски Corona Drive In для перевірки на коронавірус, не виходячи з авто

У Німеччині з'явилися кіоски Corona Drive In для перевірки на коронавірус, не виходячи з авто
Читать на русском

Палатки з вікнами знаходяться вздовж доріг, тести - мазки з носа і рота - роблять медичні працівники в захисних костюмах

У Німеччині розпочали роботу кіоски Corona Drive In, де всі бажаючі можуть перевірити наявність у себе коронавірусу COVID-19, знаходячись у своєму автомобілі, повідомляє Mitteldeutscher Rundfunk.

Палатки з вікнами знаходяться вздовж доріг, тести - мазки з носа і рота - роблять медичні працівники в захисних костюмах.

Безкоштовно тести можуть зробити ті, хто приїхав за протоколом і має симптоми, їх покриває страхування. Такі тести роблять тим, хто відпочивав у зоні ризику або контактував з зараженими коронавірусом людьми. Ті, хто хоче перевіритись за власним бажанням, повинні заплатити за тест.

Також в Асоціації лікарів обов'язкового медичного страхування зазначили, що такі місця тестування важливі, проте вони не планують давати офіційний висновок.

"Така перевірка має плюси, бо між людьми є автомобіль. Нема місця для очікування, де люди зустрічаються", - сказали в Асоціації.

Як раніше повідомляв APnews, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що зараз вводити режим надзвичайного стану через коронавірус в Україні не варто.

Новини партнерів

У Тернопільській області від коронавірусу померла перша людина
У Тернополі коронавірусом заразився лікар