У Німеччині вперше конфіскували нерухомість у росіян

У Німеччині вперше конфіскували нерухомість у росіян
Читать на русском

Депутат РФ проголосував визнати незалежність так званих ЛНР та ДНР, за що потрапив до списку санкцій.

У Німеччині вперше через санкції проти РФ за напад на Україну не лише "заморозили" активи, а й фактично конфіскували нерухомість. Про це повідомили у Bild.

Повідомляється, що прокуратура Мюнхена з 14 червня конфіскувала три об'єкти нерухомості (приватні квартири), а також банківський рахунок, на який надходили щомісячні орендні платежі на суму близько 3500 євро.

Обвинуваченим у справі проходить депутат Держдуми РФ, ім'я якого називається. Його дружина зареєстрована за місцем проживання у Мюнхені. Причиною розслідування та конфіскації стало те, що депутат проголосував за резолюцію із закликом до президента РФ Володимира Путіна визнати незалежність так званих ЛНР та ДНР.

"Обвинувачені Л. та К. є загальними власниками двох квартир у Мюнхені і навіть після накладення санкцій на обвинуваченого Л. продовжували отримувати дохід від оренди квартир з порушенням санкцій. У ході слідства з'ясувалося, що обвинувачена К. також отримувала постійний дохід від оренди третьої квартири у Мюнхені, вона є одноосібним власником цього майна. Як дружина Л., яка числиться у списку, і тому сама підпадає під санкції", - йдеться у матеріалах справи.

Новини партнерів

У Чорному морі знаходяться два кораблі РФ з 28 крилатими ракетами
Окупанти відновлюють роботу портів, щоб вивезти крадену продукцію з України