У Німеччині тисячі людей протестували проти карантину

Акція протесту у Берліні
Читать на русском

Протести відбулися одразу в кількох німецьких містах

У великих містах Німеччини відбулися акції протесту проти введених у зв'язку з пандемією COVID-19 карантинних обмежень. Про це повідомляє APnews з посиланням на DW.

Зазначають, що мирні акції протесту пройшли в Берліні, Мюнхені, Франкфурті-на-Майні та в Штутгарті.

Берлін

Акція у центрі Берліна зібрала кілька сотень мітингарів, проте влада не санкціонувала протест, тому поліцією було затримано кілька десятків людей за недотримання правил. Станом на зараз в Берліні дозволяють збиратися в одному місці тільки до 50 людей.

Мюнхен

На демонстрація в Мюнхені на центральну площу міста прийшло приблизно 3 тисячі мітингарів. Попри те, що організатори акції повідомляли заздалегідь не більше ніж про 80 людей, акцію все ж дозволили провести зі значним перевищенням кількості учасників.

Франкфурт-на-Майні

За словами поліції, мітинг у Франкфурті-на-Майні був несанкціонованим, але поліція розганяти його не стала. Понад 500 людей пройшлися центром міста із транспарантами "Зніміть намордник", "Опір", Приєднуйтесь". Не обійшлося без порушень дотримання соціальної дистанції.

Штутгарт

Найбільше протестувальників, багато тисяч, прийшло на акцію в Штутгарті. Організатором заходу була організація "Інакомислення". Місцева поліція хоч і не надала точної інформації, проте зазначила, що захід зібрав чимало людей. Попередньо влада міста обмежила максимальну допустиму кількість мітингарів до 10 тисяч.

Як зазначають місцеві правоохоронці, учасники акції у більшості дотримувалися протиепідемічних обмежень, принаймні – дотримувалися мінімальної дистанції.

Як повідомляв APnews раніше, в Німеччині частково послабили обмеження через карантин.

Новини партнерів

Чотири авіакомпанії відновили продаж квитків на рейси з України
У Києві поліцейські вилучили наркотики на суму майже 10 мільйонів гривень