У Німеччині російські дипломати влаштували дебош і поножів'я в італійському ресторані

У Німеччині російські дипломати влаштували дебош і поножів'я в італійському ресторані
Читать на русском

Учасники бійки були в одній компанії і весело проводили час до інциденту

Компанія російських влаштувала бійку один з одним у дорогому італійському ресторані в Берліні (Німеччина). Бійка з 10 людей закінчилася госпіталізацією із серйозними травмами голови та верхньої частини тіла, порізами та зламаним носом.

Про це повідомляє APnews із посиланням на Berliner Morgenpost.

Інцидент стався увечері 23 січня в районі Грюнвальд у Берліні перед входом до дорогого та пафосного ресторану ”La Maremma”.

Як повідомив менеджер ресторану, учасники інциденту були у ресторані в одній компанії. Після випитого алкоголю вони вирішили вийти на вулицю, де й почалася суперечка, яка незабаром переросла у бійку.

Зараз невідомо, що саме спричинило суперечку, однак у бійці брали участь не менше 10 осіб - чоловіки, жінки та навіть 80-річний дід.

Коли правоохоронці та медики приїхали на місце інциденту, бійка вже закінчилася, і їм залишилося лише допомогти пораненим та зафіксувати взаємні претензії.

За словами представника поліції, всі учасники інциденту були росіянами та російськими німцями. Мало того, менеджер ресторану стверджує, що деякі з них начебто були дипломатами зі Східної Європи.

Трьох постраждалих (43-річного та 55-річного чоловіків та 39-річну жінку) доставили до лікарні із серйозними травмами голови та верхньої частини тіла, у жінки був зламаний ніс. У травмах вони звинуватили 51-річного та 80-річного чоловіків, подавши на них заяву до поліції.

Своєю чергою 51-річний підозрюваний також подав заяву на 43-річного та 55-річного постраждалих. Чоловік стверджує, що через них він одержав рвані рани на руках, проте від госпіталізації відмовився.

Ще двоє чоловіків (34 та 35 років) також перебувають під підозрою поліції. Найімовірніше, вони також були учасниками бійки, але не отримали жодних травм.

Справа займається місцева поліція, на цей момент вони не підтвердили причетність дипломатів.

Раніше APnews також повідомляв, державний департамент США рекомендував своїм держслужбовцям виїхати з сім’ями з України.

Новини партнерів

Грузія заявила, що не збирається евакуювати співробітників посольства з Києва
Дмитрук про "переворот Мураєва": брудна гра, фейк та спроба замочити конкурента