У Німеччині екологи хочуть зупинити будівництво "Північного потоку - 2"

У Німеччині екологи хочуть зупинити будівництво "Північного потоку - 2"
Читать на русском

За словами екологів, дозвіл на будівництво газопроводу вимагає повторної перевірки.

Німецьке товариство захисту навколишнього середовища прагне зупинити будівництво газопроводу "Північний потік - 2". Про це повідомило видання Wirtschafts Woche.

Представники організації заявили, що дозвіл на будівництво ПП-2 необхідно повторно перевірити з точки зору екологічної безпеки. У своїй заяві вони посилаються на правовий висновок Інституту народного господарства і права при Технічному університеті Берліна.

"Ми звернемося до відділення гірської інспекції в Штральзунді з проханням перевірити ще раз дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2", - сказав глава товариства захисту навколишнього середовища Саша Мюллер-Креннер.

За його словами, потрібно перевірити вплив природного газу на клімат і з'ясувати, в яких умовах добувають і переробляють цей вид вуглеводнів у Росії.

Адвокат-еколог Корнелія Цім, яка готувала висновок від імені інституту в Берліні, заявила, що викиди метану при видобутку газу в Росії і Європі "вищі, ніж було вказано виконавцями проекту", проте уточнень щодо джерел цієї інформації вона не надала.

Представники оператора газопроводу Nord Stream 2 AG вважають доводи екологів неспроможними. Вони наголосили, що проект на високій стадії готовності, його будівництво дозволила влада п'яти країн. Також додали, що ведеться будівництво в суворій відповідності з національними, європейськими та міжнародними правовими нормами.

"Проект Північний потік-2 був дозволений за підсумками великої перевірки його екологічної безпеки. Отримавши ці дозволи, компанія Nord Stream 2 AG має право будувати і експлуатувати газопровід", - наголосив представник компанії.

Як повідомляв APnews раніше, в Німеччині повідомили, що очікують на запуск російського газопроводу в обхід України вже у 2021 році.

Новини партнерів

Президент Польщі розпочав боротьбу з поширенням коронавірусу
Путін не затримається більше на посаді, оскільки тоталітарні режими «закінчують однаково», - Зеленський