У Німеччині дії Зеленського порівняли з нацистами, які закривали "неугодні ЗМІ" - Потьомкін

У Німеччині дії Зеленського порівняли з нацистами, які закривали "неугодні ЗМІ" - Потьомкін
Читать на русском

За словами Олександра Потьомкіна, тисячі європейських ЗМІ шоковані закриттям телеканалів і введенням санкцій проти громадян в Україні.

Президент Володимир Зеленський "прославився" на весь світ як "мілкий диктатор", коли ввів санкції проти громадян України та закрив три телеканали "112 Україна", NewsOne і ZiK, тим самим позбавивши роботі 1500 журналістів.

Відповідну думку озвучив політичний оглядач Олександр Потьомкін на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, тисячі європейських ЗМІ шоковані таким поворотом подій в Україні.

"Президент Володимир Зеленський "прославився" на весь світ. От тільки не видатними результатами в економіці або досягнутим миром на Донбасі, а як невеликий містечковий диктатор, що закриває неугодні телеканали "112 Україна", NewsOne і ZiK, що позбавляє роботи 1500 тисячі журналістів, який переслідує опозиційних політиків - голови політради ОПЗЖ Віктора Медведчука і нардепа Тараса Козака", - пише Потьомкін.

Також політичний оглядач заявив, що "європейські депутати і тисячі світових ЗМІ шоковані тим, що відбувається, а в Німеччині його дії навіть порівняли з Гітлером! Так, депутат бундестагу Вальдемар Гердт заявив, що дії Зеленського неймовірно схожі з тими, які застосовували нацисти в 30-х роках минулого століття".

"Закриття каналів на своїй території, введення санкцій безпрецедентних щодо громадян України, віджимання бізнесу - дуже сильно схоже на те, що робили нацисти в 30-і роки в Німеччині з неугодними", - цитує Гердта Потьомкін.

Олександр Потьомкін підкреслив, що розділяє думку депутата бундестагу, і пояснять це тим, що через сотню років в Україні відбувається те саме, що відбувалося в гітлерівській Німеччині.

"Адже в Німеччині все почалося з того, що один диктатор вирішив, що він суддя, кат, вершитель доль, папа римський і господь бог. Що саме він вище законів, Конституції, і тільки він має право розпоряджатися долями людей. І вирішувати: жити їм або померти.

Майже через сотню років ми бачимо, що в Україні відбувається практично те ж саме: неугодним людям, без суду і слідства, без жодних доказів приклеюється клеймо "агент Кремля", і їх переслідують і цькують. Переслідуються їх сім'ї, дружини - Оксана Марченко та Наталія Лавренюк, які не мають ніякого відношення до політики і до того, що відбувається в країні. А їх прихильників звинувачують в колабораціонізмі. В один момент закриваються ЗМІ, які мають сміливість говорити правду, а не те, що хоче чути правляча верхівка", - вважає Потьомкін.

Також політичний оглядач задається питанням:

"Мені особисто незрозуміло тільки одне: навіщо Зеленському все це? Адже розправа над політичними опонентами не допомогла йому підняти свій рейтинг, а його репутація на міжнародній арені практично знищена. Він стає не просто парією, а нерукопожатним главою держави. Адже для європейської спільноти, демократія і дотримання букви закону - основоположні постулати функціонування держави. А Зеленський, своїми діями щодо ЗМІ та опозиції, все це знищив. Відповідно, виникає питання: в яку Європу він нас веде, якщо встановлює диктатуру у власній країні? І чому він бреше не тільки своїм громадянам, але і всьому світу?

Ну і наостанок: історія доводить, що шлях будь-якого диктатора короткий і досить сумний. І якщо Зеленський продовжить в тому ж дусі - його доля вирішена", - підсумував Олександр Потьомкін.

Рубрика "Погляди» не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

Кабмін призначив нового тимчасового голову Космічного агентства
"Це не Hyperloop": в Україні анонсували будівництво євроколії зі Львова в Європу