У Німеччині близько 8500 пацієнтів могли отримати фізрозчин замість вакцини від коронавіруса

У Німеччині близько 8500 пацієнтів могли отримати фізрозчин замість вакцини від коронавіруса
Читать на русском

Таким чином медсестра намагалася приховати знищення колб з вакциною.

У Фрісландії, яка розташована на півночі землі Нижня Саксонія в Німеччині понад 8 500 осіб могли отримати уколи з фізіологічним розчином замість справжньої вакцини від коронавірусу. Про це APnews повідомляє з посиланням на інформацію Sueddeutsche Zeitung і Spiegel.

Про те, що частина пацієнтів центру вакцинації в місті Шортенс провакцинували фізрозчином замість справжньої вакцини стало відомо ще в квітні цього року. Як пізніше зізналася медсестра цього центру, вона розбила флакон з вакциною і вирішила це приховати.

На той момент більше сотні пацієнтів, які отримали щеплення в той же день, здали тест на антитіла. Також в зв'язку з інцидентом почали розслідування. І вже в ході розслідування виникло побоювання, що уколи з фізіологічним розчином без вакцини могли робити не в один день, а в період з 5 березня по 20 квітня.

Таким чином в цілому 8 557 пацієнтів виявилися в зоні ризику. Серед них чимало людей старше 70 років. Представник місцевої поліції Петер Бір повідомив, що є обґрунтовані підстави для таких підозр після свідчень свідків.

При цьому за словами Пітера Біра мотиви медсестри, яка розбила флакон з коронавірусів, до кінця невідомі. Зокрема, він підтвердив, що жінка скептично ставилася до загрози коронавірусу, а також критикувала в соцмережах карантинні обмеження.

Раніше APnews повідомляв, що в Португалії через тиждень після відмови вакцинуватися COVID-19 вбив цілу родину. Йдеться про загибель батька, матері і їх сина.

Новини партнерів

У НАН попередили про погіршення ситуації з COVID-19 в Україні через штам "Дельта"
Іноземець намагався провезти до України оригінальні Rolex на суму понад 100 000 євро