У Нігерії люди з автоматами викрали з інтернату 345 школярів, їх шукає армія

У Нігерії люди з автоматами викрали з інтернату 345 школярів, їх шукає армія
Читать на русском

Ймовірно база викрадачів, які були озброєні автоматами АК-47, знаходиться в лісовій зоні Занго або Паула в місті Канкара

Озброєні викрадачі напали на державну школу-інтернат природних наук в штаті Кацина на півночі Нігерії. Військові розшукують 345 викрадених учнів, які, ймовірно, знаходяться в лісових криївках злочинців.

Про це повідомляє APnews з посиланням на 20 Minutos.

"Озброєне угруповання викрало учнів нігерійської школи-інтернату. Почалася стрілянина, деяким вдалося втекти та сховатися, але 345 учням не пощастило. Зараз нам невідомо де вони знаходяться", - розповів представник місцевої поліції.

Губернатор Кацин Аміну Белло Масару заявив на пресконференції про тимчасове закриття всіх державних шкіл-інтернатів:

"Ми зробимо все можливе, щоб врятувати школярів. Наші солдати прочісують лісову місцевість. Наберіться терпіння, ми врятуємо дітей".

Президент Нігерії Мухаммаду Бухарі схвалив авіапідтримку.

"Ми нейтралізуємо нападників, щоб жоден школяр не зник і не постраждав", - підтвердив президент у своєму офіційному акаунті Twitter.

Північно-західна Нігерія протягом декількох десятиліть страждає від збройних нападів кочових ополченців, озброєних груп, джихадистів на місцевих жителів. З 2011 року загинуло близько 8000 осіб, а понад 200000 змушені були втекти в сусідні країни.

Нігерійська організація Форум лідерів країн Південного та Середнього поясу засудили уряд і систему безпеки Нігерії:

"Система безпеки абсолютно марна і неадекватна, якщо не здатна зупинити всю цю нісенітницю".

Це не перші збройні напади в цьому місяці. Як повідомляв APnews раніше, джихадісти "Боко Харам" влаштували криваву бійню в штаті Борно, публічно стративши 100 фермерів. Це стало відправною точкою для хвилі насильства по всій країні.

Новини партнерів

Помер знаменитий письменник шпигунських романів Джон Ле Карре
У Харкові в горілій квартирі на сьомому поверсі виявили два трупи