У НАТО заявили, що допоможуть Україні здобути перемогу

У НАТО заявили, що допоможуть Україні здобути перемогу
Читать на русском

НАТО прийме нову стратегічну концепцію, яка буде вказівкою для майбутньої безпеки.

НАТО продовжуватиме надавати Україні безпрецедентну допомогу в реалізації її права на самооборону, щоб створити умови для її перемоги у війні за свою свободу. Про це сьогодні в Мадриді перед початком пленарного засідання Мадридського саміту сказав генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє кореспондент Укрінформу, передає APnews.

«Ми продемонструємо, що двері НАТО залишаються відчиненими, підтвердження цього – запрошення Фінляндії та Швеції приєднатися до нашого Альянсу. Ми приймемо широкий пакет допомоги для України та продовжимо безпрецедентну підтримку для країни у її самообороні, щоб забезпечити перемогу України. Я радий, що Президент Зеленський приєднається до нас сьогодні та звернеться до нас. Хоробрість українського народу та українських Збройних сил надихає світ. Союзники НАТО продовжують стояти поруч з Україною», – повідомив він.

Мадридський саміт проходить у дуже складній безпеці, коли тоталітарні режими намагаються зруйнувати світовий порядок, заснований на правилах.

«Ми живемо у більш небезпечному та більш непередбачуваному світі. Ми приймемо нову Стратегічну концепцію НАТО, яка буде вказівкою для майбутньої безпеки. Ми будемо зміцнювати нашу безпеку та оборону з великою кількістю сил, підвищеною готовністю та сильнішими здібностями. Ми забезпечимо, щоб наш Альянс був готовий зустріти майбутні виклики безпеки», – додав Столтенберг.

Новини партнерів

СБУ викрила 5 колаборантів, які допомагають РФ в ДНР та ЛНР
Успіх Раків, зустрічі Львів, перспективи Дів: детальний гороскоп на 29 червня