У НАТО вважають, що Україна може повністю повернути Донбас та Крим – CNN

У НАТО вважають, що Україна може повністю повернути Донбас та Крим – CNN
Читать на русском

Дебати продовжуються і щодо можливості Києва повернути Крим та території Донбасу, захоплені росією та підтримуваними РФ сепаратистами у 2014 році.

Найближчими тижнями Альянс не очікує змін на українсько-російському фронті, проте вважають, що ЗСУ можуть відвоювати окуповані росіянами Донбас та Крим.
Про це повідомили у CNN.

За словами військового чиновника, обізнаного з даними розвідки, зараз у НАТО йде обговорення актуального моменту, коли ситуація протистояння істотно змінилася на користь України. Дебати продовжуються і щодо можливості Києва повернути Крим та території Донбасу, захоплені росією та підтримуваними РФ сепаратистами у 2014 році.

"Я думаю, що вони (ЗСУ – ред.) можуть (відвоювати Крим та Донбас – ред.), це так", – сказав військовий. "Не зараз, не скоро, але якщо вони зможуть продовжувати боротьбу, я гадаю, це реально".

Однак джерело CNN заявило також, що сумнівається в тому, "чи вони повинні боротися, щоб повернути свою територію", звернувши увагу на потенційну реакцію місцевого населення цих регіонів.

Новини партнерів

"Цей день українці відзначають багато років, але війна наповнила його новим щемливим змістом" - Зеленська
Зустрічі Тельців, вплив Раків та поїздки Терезів: докладний гороскоп на 19 травня