У Національній медичній палаті розкритикували висновки комісії про смерть жінки після щеплення вакциною Moderna

У Національній медичній палаті розкритикували висновки комісії про смерть жінки після щеплення вакциною Moderna
Сергій Кравченко
Блог
Блог
Сергій Кравченко
Глава Національної медичної палати України і директор Інституту соціальної епідеміології
Читать на русском

Все ще немає інформації про сертифікат якості на гуманітарну партію вакцини.

Національна медична палата України виступила з критикою висновків комісії про смерть жінки у Києві після щеплення вакциною Moderna. Про це APnews повідомляє з посиланням на коментар голови палати Сергія Кравченка для видання "Страна".

Так, в попередньому висновку члени комісії не виявили зв'язок між смертю жінки і вакцинацією. Однак при цьому, за словами Кравченко, свої слова комісія не підтвердила - адже не було вказано ні причина смерті, ні можливий діагноз.

"До того ж якщо жінка хворіла коронавірусів 14 днів, а заразилася не в день щеплення, то чому не проводять епідрарозслідування по контактних особах? В тому числі за тими медикам, які її вакцинували? Вона ж могла їх заразити" - зазначив Сергій Кравченко.

Також Кравченко зазначив, що на цей час все ще немає інформації про самопочуття інших пацієнтів, які отримали щеплення з того ж флакона. Також все ще немає інформації про сертифікат якості на гуманітарну партію вакцини Moderna.

Раніше APnews повідомляв, що в Києві жінка заразилася на коронавірус після вакцинації препаратом Moderna. Через кілька днів вона потрапила в реанімацію, але врятувати її не вдалося. Незадовго до вакцинації жінка повернулася в Україну з Туреччини.

Рубрика данного матеріалу не модерується редакцією. Редакція не поділяє позиції блогерів і не несе відповідальності за достовірність викладених ними фактів і позицій.

Новини партнерів

"Ніхто не звертався": Кулеба розповів про перспективи евакуації українців з Афганістану
Кулеба відреагував на заяву Лаврова, який назвав Кримську платформу "шабашем", цитатою Ганді