У нас "золота акція", ми партія влади - НАБУ опублікували розмову депутата Трубіцина під час отримання хабара

У нас "золота акція", ми партія влади - НАБУ опублікували розмову депутата Трубіцина під час отримання хабара
Читать на русском

Депутат заявляв, що може зв'язатися із будь-яким міністром впродовж години.

Національне антикорупційне бюро України опублікувало відео, де розкриваються деталі отримання хабара в 1,4 мільйона гривень депутатом Київради від "Слуги народу" Владиславом Трубіциним. Про це APnews повідомляє із посиланням на прес-службу НАБУ.

Сам відеозапис триває понад 18 хвилин і охоплює майже весь 2021 рік. Матеріал також складається з аудіо та відеозаписів, на яких фігурує як сам Трубіцин, так і його брат, помічник, а також низка міських чиновників. У ході однієї з перших розмов із "замовником" (який увесь цей час приховано фіксував переговори) депутат заявив, що може забезпечити доступ до будь-якого міністра протягом години, а в самої партії зараз "золота акція".

"Немає такого, щоб якісь палиці в колеса нам. У нас "золота акція", ми ж партія влади поки що. Нам палиці в колеса складно засунути, бо можемо на** по голові за це міцно... Ну , щоб ти розумів - до будь-якого міністра, включаючи МВС, там доступ протягом години просто. Ось є людина "тривожна", якій ми телефонуємо", - заявив Трубіцин.

Під час обговорення з довіреними особами депутата стає зрозумілим, що йдеться про хабар за встановлення МАФів на території столиці. Причому сам депутат говорив, що він може забезпечити "вирішення питання" у трьох районах - Оболонському, Святошинському та Подільському, а також заявив, що "бореться за Десну". Загалом за допомогою хабарів депутат обіцяв "розіграти" 50-70 таких МАФів.

Подальші розмови були присвячені деталям злочину, якого поступово підключалося дедалі більше людей. Також під час розмов неодноразово обговорювалися і суми "відкатів", а також подробиці самої схеми. Завершується відео затриманням депутата під час одержання хабара у 1,4 мільйона гривень.

Раніше APnews повідомляв, що співучасника депутата КМДА від "Слуги народу" Трубіцина взяли під варту із заставою майже 2,5 мільйона гривень. Причому в НАБУ нагадали, що всього у ВАКС обрали запобіжні заходи п'ятьом учасникам "схеми". Також вирішується питання щодо шостого учасника.

Новини партнерів

Журналіст Ткач розповів подробиці нападу на знімальну групу в Дніпрі: відібрали документи, приставляли ніж до обличчя
МАУ відправляє літаки на зберігання до аеропортів Європи